O nas

 

To my – Renata i Dariusz Kołodzińscy

Mieszkamy w Białowieży - to tutaj znaleźliśmy swoje miejsce na świecie. Niezwykły klimat miejscowości, bliskość natury i echo spokoju jakie ze sobą niesie - to wszystko towarzyszy nam każdego dnia. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się pokazać to miejsce światu i zaprosić Cię do nas.

Nocleg u Kołodzieja to nasze gospodarstwo agroturystyczne, w którym oferujemy Ci komfortowy wypoczynek w jednym z czterech pokoi gościnnych. Dla wielbicieli biwaków przy

gotowaliśmy również pole namiotowe z zapleczem sanitarnym.

Do dyspozycji gości przeznaczyliśmy kuchnię i trzy łazienki, bezpłatne WiFi i miejsca parkingowe.

Miłośnicy przyrody nie muszą szukać daleko – naszym oczkiem w głowie jest ogród wokół domu. Umieściliśmy tam kilka miejsc wypoczynkowych, przestrzeń do zabaw dla dzieci, a także wiatę i sprzęt to grillowania. Posiłki można zjeść również na tarasie, na świeżym powietrzu. Duża przestrzeń wokół domu pozwoliła nam przeznaczyć część ogrodu na oczko wodne oraz małą hodowlę królików! Z tyłu posesji, w niewielkiej odległości od lasu zbudowaliśmy ambonę widokową, dzięki której możecie bezpiecznie przyglądać się mieszkańcom puszczy odwiedzającym nas od czasu do czasu.

W sezonie dla naszych gości organizujemy ogniska, kuligi i przejażdżki bryczką.

Jeśli chcesz się dowiedzieć co warto zobaczyć w okolicy, gdzie można wypożyczyć rower czy kajak lub jak przygotować jeden z lokalnych specjałów kulinarnych – pytaj śmiało.

Sprawdź szczegóły naszej oferty i zatrzymaj się na Nocleg u Kołodzieja!

Jeśli masz dodatkowe pytania lub chcesz zarezerwować pobyt nie wahaj się i skorzystaj z zakładki kontakt.

Do zobaczenia!